Armádní oblečení a potřeby

Outdoor navigace

Outdoor navigace jsou výrazně rozdílné od klasických navigací do auta, které zná jistě každý. Outdoor navigace nebo-li turistické navigace jsou určeny nejen pro turistiku, ale především pro cykloturistiku, která je zejména v České republice nejvíce oblíbená. Turistické navigace se liší od klasických především svým vzhledem.

Turistická navigace je malá, vejde se akorát do ruky a je mnohem odolnější. Vzhledem k tomu, že je při kterémkoli sportu vystavena otřesům, nárazům a dokonce mnohdy i pádům, tak je vybavena speciálním potahovým materiálem, který ji chrání před větším zničením. Navigaci je možné zakoupit s držákem na kolo nebo i bez něj. Držák je ale velice praktický a usnadňuje tak jízdu na kole.

Jsou vybaveny displejem, který je dobře čitelný dokonce i na přímém slunci, ve vodě vydrží až hodinu, takže v případě deště se nemusíte ničeho obávat a v klidu dojet pod nejbližší střechu. Turistické navigace jsou snadno ovladatelné a jsou vybaveny dotykovým displejem, na který si jistě každý velice rychle zvykne. Ostatně všechny navigace jsou v současné době vyráběny s dotykovým displejem a to především ty do auta. Mezi turistické navigace patří nejen navigace na kolo, ale i námořní navigace nebo fitness navigace, které se stali velice prodávanými a to nejen u nás, ale i v zahraničí.

Komentáře jsou uzavřeny.