Armádní oblečení a potřeby

Spolehlivé armádní hodinky

Armádní hodinky jsou dnes již nezbytným doplňkem každého vojáka nejen v České republice, ale všude na světě. Hodinky jsou určeny do extrémních podmínek, jsou velice odolné, jejich životnost je více než 20let a nevyžadují žádné zvláštní zacházení nebo péči.

Od toho se také odráží i jejich cena, která u některých tipů může být opravdu vysoká. Dříve se z vojenských hodinek těšili jen členové armády, dnes už je mají k dispozici i civilisté a nadšenci pro armádní oblečení a doplňky.

Hodinky jsou vybaveny speciálním osvětlením, které umožňuje tu nejlepší čitelnost nejen v dne za svitu sluníčka, ale i v noci nebo v naprosté tmě. Hodinky jsou vybaveny samosvítícím zdrojem světla. Osvětlení nepotřebuje žádnou baterii a dokonce ani dobíjení. Vojenské hodinky se stejně jako klasické hodinky připínají na zápěstí, těsně pod oblečení. Hodinky musí být vyrobeny z velice pevných materiálů, aby neohrožovali vojáka v extrémních podmínkách.

Musí být odolné nejen proti vysokým mrazů, silnému horku, ale především musí být odolné i proti nárazům. Není divu, že si vojenské hodinky nasazují na ruce už několik let příslušníci armády po celém světě, ale když už jsou teď k dostání pro normální občany, tak se poptávka značně zvedla a to i přes to, že jejich cena je opravdu vysoká.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Outdoor elektronika a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.