Armádní oblečení a potřeby

Outdoor kamery

Každý z nás jistě někdy zažil tu chvíli, kdy je v přírodě a nutně si potřebuje natočit něco co ho zaujme. Outdoorové kamery jsou velice jednoduché na ovládání a vzhledem k tomu, že nemají tolik funkcí jako klasické velké kamery, tak je jejich spuštění téměř okamžité.

Díky tomu máte možnost natočit si cokoli během několika vteřin. Kamery jsou poměrně malé a tak se bez problémů vejdou do kapsy nebo do malé přihrádky v batohu. Outdoorová kamery by měla splňovat několik základních bodů, aby bylo možné s ní vyrazit do terénu bez obavy ze zničení.

V první řadě by měla být kamera voděodolná, protože v přírodě vždy hrozí, že přijde déšť a tak neustále kameru schovávat by mohlo být nepříjemné. Zároveň by měla být odolná a to nejen proti pádu, ale především proti otřesům. Pokud máte v úmyslu umístit kameru přímo na tělo, tak je odolnost zvlášť důležité a to především kvůli bezpečnosti uživatele.

Při pádu by snadno mohlo dojít k vážnému poranění. Kamery mají poměrně vysokou paměť a tak se na jejich kartu vejdou hodiny a hodiny videí, které jste natočily. Nabíjení takové kamery je velice jednoduché a obvykle zabere jen několik hodin. Před noc musíte mít kameru bez problémů nabytou.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Outdoor elektronika a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.