Armádní oblečení a potřeby

Levný armádní výprodej

Armáda České republiky každoročně vyprodává opotřebené kusy vojenského materiálu. Jde nejen o opotřebované oblečení, ale především o armádní zbraně, armádní vozy nebo jinou techniku. O výprodej se stará Ministerstvo obrany, které řídí komisi.

Výprodej probíhá tak, že si všichni zájemci vyplní registrační žádanku, kde uvedou nejen své osobní údaje, ale především cenu, kterou jsou ochotni zaplatit za daný produkt nabízený armádou. Komise pak vyhodnotí tu nejlepší nabídku a zájemce teda vyhrál za finanční obnos nabízené zboží. Samozřejmě vyhrává ta největší finanční nabídka. Zakoupit si ve vojenském výprodeji můžete téměř vše, je ale několik podmínek, které je třeba po zakoupení dodržovat.

Na splnění těchto podmínek přísně dohlíží policie republiky a týkají se především zbraní nebo vojenské techniky. V klasických kamenných obchodech nebo na internetu máte rovněž možnost zakoupit vojenské zboží ve výprodeji. Jedná se především o oblečení nebo vojenské doplňky. Zboží je samozřejmě opotřebované, ale zato je velice levné oproti zcela novým kouskům oblečení. Pro nákup některých vojenských věcí je nutné mít povolení od Ministerstva obrany a průmyslu. Ve výprodeji je obvykle zboží, které už nelze nijak použít a je možné ho pouze vystavit nebo použít jako učební pomůcky.

V tomto případě, se jedná především o zbraně, které jsou naprosto odepsané a tak nejsou životu nebezpečné. I přes to je k jejich koupi nutné povolení.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Česká republika - armáda a označen , , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.