Armádní oblečení a potřeby

Armáda České republiky

Armáda České republiky je hlavní složkou ozbrojených sil jejíž vrchním velitelem není nikdo jiný než prezident Václav Klaus. Vzhledem k tomu, že je naše armáda od jisté doby členem NATO, tak je spousta věcí neodmyslitelných a spousta činů je rozhodnuta někým úplně jiným.

Jedna skutečnost je ale absolutně neměnná. Hlavní činností armády je a vždy bude co nejefektivnější a nejlepší obrana území republiky. Díky integrované vojenské struktuře NATO se armáda České republiky musí zapojovat do organizačních aspektů jaderných konzultací, kam posílá své zástupce a společných cvičení a operací.

Armáda má k dispozici několik tisíc kusů těžké techniky jako jsou tanky, auta nebo helikoptéry, které jsou denně připraveny chránit naši vlast. Samozřejmě je nepotřebná technika prodávána a mají na ni nárok všechny právnické osoby nebo podnikatelé. Prodej je zahajován každým rokem a výsledky vyhodnocuje porota na základě nejvyšší nabídky.

Vojáci v armádě procházejí každý den speciálním výcvikem v terénu, musí projít speciálními testy a to nejen psychologickými, ale především fyzickými, které jsou velice náročné. V současné době je v České republice několik vojenských základen, které obvykle leží na odlehlých místech v lesích nebo na okrajích měst či vesnic. Vojenské základny jsou kompletně vybaveny tak, aby zajišťovali pro vojáky to nejlepší zázemí po několik let jejich výcviku.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Česká republika - armáda a označen , , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.